تبلیغات
هتل میدان - مکه مکرمه - کارت مخصوص زائرین استفاده کننده از غذای رژیمی طراحی شد
تاریخ : چهارشنبه 29 شهریور 1391 | 04:36 ب.ظ | نویسنده : امیرالله شمقدری

کارت مخصوص زائرین استفاده کننده از غذای رژیمی طراحی شد

تجربه سالهای گذشته نشان می دهد گاهی اوقات زائرینی که به لحاظ بیماری یا توصیه های پزشکی ناگزیر از استفاده غذاهای رژیمی هستند هنگام مراجعه به رستوران بویژه در اواخر ساعات پذیرایی با اتمام غذای رژیمی مواجه شده اند. بر اساس مشورت با مدیران و پزشکان محترم به این نتیجه رسیدیم که برای این عزیزان کارت ویژه ای طراحی شود تا امکان استفاده از غذاهای رژیمی برای ایشان از ابتدای ورود به هتل تا پایان مدت اقامت فراهم آید. بر همین اساس از مدیران محترم کاروانها درخواست شد تا این گروه از زائرین قبل از اعزام شناسایی شده تا انشاءالله بدون هیچگونه محدودیتی نسبت به ارائه غذای رژیمی به میزان مورد نیاز برای این عزیزان غذا سفارش داده شود.

این کارت در ابتدای ورود کاروان به مکه مکرمه و مجموعه هتل میدان به تعدادی که قبلا از طریق مدیر محترم کاروان اعلام شده از طریق مدیریت مجموعه تقدیم پزشک محترم کاروان قرار خواهد گرفت تا تقدیم زائران عزیز استفاده کننده از غذای رژیمی قرار گیرد.

بدیهی است برای آن دسته از زائرینی که در ایام اقامت دچار بیماری و کسالت شوند نیز ژتون مخصوصی آماده گردیده که تقدیم پزشک کاروان شده و به تشخیص ایشان به تعداد روزهای مورد نیاز در اختیار زائرین بیمار قرار می گیرد.

بدین ترتیب زائرین رژیمی در رستوران برای عوامل پذیرایی قابل تشخیص و انشاءالله با تکریم  و احترام از ایشان پذیرایی خواهد شد.
طبقه بندی: زائران،


آخرین مطالب
موضوعات
امکانات وب
تماس با ما